Održan 17. Olimpijski festival dječjih vrtića

U petak, 18. travnja, na Gradskom stadionu održan je 17. Olimpijski festival dječjih vrtića za područje Labinštine. Festival je održan pod pokroviteljstvom Hrvatskog Olimpijskog odbora i Sportske zajednice Grada Labina, a u organizaciji Sportske zajednice i Atletskog kluba „Albona“.

Sudjelovalo je sveukupno oko 160 djece dječjih vrtića “Pjerina Verbanac”, „Gloria“ i „Kockica“ koji su se natjecali u 4 discipline: trčanje 50m, bacanje loptice, skok u dalj s mjesta i štafeta 4x25m. Sve discipline održale su se u dvije kategorije – djevojčice i dječaci, a najbolji sportaši predstavljat će nas na županijskoj završnici koja će se održati krajem svibnja.

 

Rezultati

Trčanje na 50 metara – dječaci:

  1. Mrzlić Leon – “The Cubes” ,DV “P.Verbanac” Labin
  2. Blašković Luka – DV “Kockica” Kršan
  3. Hoxha Arian – “Pahuljice”, DV “P.Verbanac” Labin

 

Trčanje na 50 metara – djevojčice:

  1. Klapčić Petra – DV “Kockica” Kršan
  2. Matak Lucija – “Rabački delfini”, DV “P.Verbanac” Labin
  3. Sašek Marcelle Sophie – PO Raša, DV “P.Verbanac” Labin

 

Skok u dalj s mjesta – dječaci:

  1. Smoković Stian – DV “Kockica” Kršan
  2. Antelić Alvaro – DV “Kockica” Kršan
  3. Smoković Antonio – “Tratinčice”, DV “P.Verbanac” Labin

 

Skok u dalj s mjesta – djevojčice:

  1. Vretenar Mia – PO Vinež, DV “P.Verbanac” Labin
  2. Stritar Ani – “Rabački delfini”, DV “P.Verbanac” Labin
  3. Černjul Alessia – PO Raša, DV “P.Verbanac” Labin

 

Bacanje loptice u dalj – dječaci:

  1. Smajlović Amar – “Loptice”, DV “P.Verbanac” Labin
  2. Radović Keni – DV “Kockica” Kršan
  3. Batelić Matias – DV “Gloria” Labin

 

Bacanje loptice u dalj – djevojčice:

  1. Josić Lena Marie – PO Raša, DV “P.Verbanac” Labin
  2. Fornažar Nola – DV “Gloria” Labin
  3. Martinović Lisa – “Le Olive”, DV “P.Verbanac” Labin

 

Štafeta 4 x 25 metara – dječaci:

  1. PO Vinež, DV “P.Verbanac” Labin
  2. DV “Kockica” Kršan
  3. “Bubamare”, DV “P.Verbanac” Labin

 

Štafeta 4 x 25 metara – djevojčice:

  1. “The Cubes” + “The Rainbows”, DV “P.Verbanac” Labin
  2. DV “Kockica” Kršan
  3. PO Vinež, DV “P.Verbanac” Labin

 

Konačni poredak ukupno:

  1. DV “Kockica” Kršan
  2. PO Vinež, DV “P.Verbanac” Labin
  3. “Englezi”, DV “P.Verbanac” Labin

 

Pehar za najbolju ekipu na Olimpijadi osvojili su mališani DV „Kockica“ iz Kršana, a pehar za fair play mališani DV „Gloria“ iz Labina.

Čestitke pobjednicima i svim sudionicima na sudjelovanju!

Galeriju fotografija možete pogledati ovdje.